Site Haritası

Mega

Mega;

Fransız devi MEGA’nın yazılım çözümleri,

Peryod Group’la Türkiye’de...

Türkiye’de farklı farklı yönetim sorunlarına ayrı ayrı reçeteler sunan, eğitim programları düzenleyen çok sayıda şirketten farklı olarak  kurumsal gelişim için bilişim ve teknolojiyi de içine alan entegre çözümler üreten PERYOD GROUP, şimdiye kadar kendi geliştirdiği yazılım ve yönetim çözümlerine bundan böyle MEGA’nın ürünlerini de ekledi.

Kurumsal iş mimarisi ve süreç modelleme alanında, uluslararası lider kuruluşlarca tercih edilen Fransız devi MEGA ile distribütörlük anlaşması imzalayan Peryod Grup, müşterilerin yazılımın yanısıra ihtiyaç duyacakları eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de proje paketine dahil ediyor. 

Özellikle finans, kamu, telekomünikasyon, altyapı, gıda ve üretim gibi birçok lokomotif sektörde dünya çapında referanslara sahip olan  MEGA’nın Peryod Group’la  Türkiye Pazarına girmek için  imzaladığı bu anlaşma aynı zamanda MEGA’nın ürünlerini tercih eden müşterilere Peryod Group’un gerekli danışmanlığı ve desteği sağlamasını öngörüyor. Nitekim, bu ölçekteki yazılım proje ve ürünlerinde eğitim ve danışmanlık için yurtdışına bağımlılık uygulamalarda ciddi sıkıntıları beraberinde getiriyordu. Zaten Peryod Group’un yazılımın yanısıra yönetim danışmanlığı ve sistemleri alanındaki deneyimi ve entegre çözümler üreten özgün yaklaşımı Mega’nın peryod’u seçmesindeki başlıca etmenlerden birini oluşturuyor.

Şirket birleşmelerinden Basel II’ye hazırlık veya yeniden yapılanma gereği yürütülen iş süreçleri modelleme ve iyileştirme çalışmalarına,; kurumsal kaynak planlama ve risk yönetiminden BT mimari ve teknoloji yönetimine onlarca alanda şirketlere müthiş bir verimlik ve hız kazandıran Mega çözümlerini kullanan 2000’den fazla müşteriden bazıları şunlar:
Allianz, AXA
Ernst & Young
Carrefour
Metro
Alstom
Philip Morris
Renault
Nissan
France Telecom
Bristish American Tobacco
Caixabank
WAFA Bank
US Department of Agriculture
US Department of Transportation

Detaylı bilgi için: http://www.mega.com

 

 


Hizmetlerimiz PERCONS PERSOFT PERBIL
Katalog
En çok hangi alanlarda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsunuz?
Kalite yönetim sistemi
İnsan kaynakları
Bütçe ve finansman
Pazarlama ve satış
Şirket re-organizasyonu
Marka yönetimi ve reklam
Diğer
Sonuçları göster