Site Haritası

Haberler

HABER ARAYIN -Bütün haberler gösteriliyor
Lütfen aradığınız kelimeyi girin :

Topraklama (Earthing) Trafoları Yazılımı

Topraklama trafoları ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz programı Haziran 2016 tarihinde piyasa sunduk ve ilk kuruluşumuzu gerçekleştirdik.
tümünü oku

Elektro Mekanik Konusunda sektörün en değerli danışmanlarını bünyemize katarak daha da güçlendik;

Profesyonel ekibimiz, optimum ölçüde gerçekleşen müşteri ihtiyaçlarının bitmiş ürünün performansı ile eşleştiğinden emin olabilmek için her siparişi bağımsız olarak değerlendirmektedir.
tümünü oku

SOA (Slitting Optimizing Application)

SOA temelde, rulo sacların dilimlenmesine yönelik bir optimizasyon programıdır. Bununla birlikte rulo sac dilimlemenin yan işleri olan sac bilgilerinin takibi, sipariş takibi, stokların takibi, sac satışı takibi ve fason iş takibi gibi iş süreçlerinin uygulanabildiği ve çeşitli raporlamaların alınabildiği kapsamlı bir programdır.
tümünü oku

Grup Peryod TURQUALITY Danışmanlık Listesine 2.Gruptan Yönetim Danışmanlığı alanından dahil olmuştur

Grup Peryod TURQUALITY Danışmanlık Listesine 2.Gruptan Yönetim Danışmanlığı alanından dahil olmuştur
tümünü oku

Grup PERYOD’dan yerli ve yabancı şirket yöneticilerine tavsiyeler

The Istanbul-based group provides a wide range of integrated management consultancy services for companies in Turkey.
tümünü oku

Süreç Yönetimi İnsan Kaynaklarının Görevi mi?

Son zamanlarda sektör bağımsız ziyaret ettiğim bazı firmalarda gözlemlediğim bir konu beni sürekli düşündürmeye başladı. Süreç yönetimi, yapısal organizasyon ve bilgi yönetimi gibi konular sanki Insan Kaynaklarının ( IK ) nın bir görevi veya sorumluluğu gibi o bölüm içerisinde yapılandırılıyor.
tümünü oku

İyi Eleman, Bünyede Nasıl Tutulur?

İşletmelerin nitelikli elemanı işe alması kadar, sürekliliği sağlayarak bünyesinde tutabilmesi de önem taşıyor. Grup Peryod Başkanı Dr. Selami Erarslan, insan kaynaklarının yeni kavramı “Tutundurma Yönetimi”ni anlatıyor. Şüphesiz ki her işletme nitelikli elemanlarla çalışmayı ister. Bu nedenledir ki bilimsel işe alım yöntemleri uygulamak durumundadır.
tümünü oku

Lisans ve Demirbaş Takip Programı - Let'S

Firmanızda bulunan demirbaş ve lisansları tek program ile yönetebilmek için ideal bir program.
tümünü oku

Tesktil Ürün Paketleme Programı

Tekstil firmalarına özel , sipariş ve sevkiyat takibi yapmak için hazırlanmış bir programdır. Programın temel özelliği sipariş kaydı ve sevkiyat işlemi sırasında oluşan hataları en aza indirmek .
tümünü oku

Bee SMT

Bee SMT yazılımı ile,ilgili firmanın satışını yaptığı ve satış sonrası desteğini verdiği tıbbi cihazlarla ilgili süreçlerin yönetilmesi hedeflenmektedir.
tümünü oku

MPT 3D

MPT3D programı MPT yağlı tip trafolar için mekanik tasarım programıdır. MPT3D ile MPT tip trafolar için 132kV ve 75 tona kadar olan trafoların mekanik tasarımları oluşturulabilir
tümünü oku

Deneyim ve bilgi birikiminin yeni çağın teknolojisine göçü

“Eski Yazılımlarınızı” Yeni İşletim Sistemlerine kusursuz bir şekilde taşıyoruz,
tümünü oku

Akım Trafoları Online Teklif Programının geliştirmesi tamamlandı.

Akım trafolarının elektriksel olarak tasarlanabildiği ve fiyat bilgilerinin müşteriler tarafından web üzerinden anında hesaplanabildiği programımızın geliştirmesini tamamladık.
tümünü oku

Uluslararası bir kalkınma bankası, bankacılık uygulaması seçimini Grup Peryod danışmanlığı ile tamamladı.

Uluslarası bir kalkınma bankasının Kredi, Hazine ve Muhasebe süreçlerini yürütebilecekleri "Bankacılık programı"nın seçimi Grup Peryod danışmanlığı ile gerçekleştirildi.
tümünü oku

Duisburg – IHZ’de yatırım yapmak isteyen Türk firmalarına danışmanlık sunuyoruz.

Avrupa’da sanayileşmenin merkezi olarak kabul edilen Duisburg, Batı Avrupaya yönelik pazarlama veya dağıtım ağı kurmak, üretim yapmak, Almanya’da temsilcilik ya da showroom açmak isteyen firmaları bekliyor. Bu bağlamda geçen yıl kasım ayında Avrupa fonları ve yerel yönetim ve kuruluşlarca bir Uluslararsı Ticaret Merkezi (IHZ) faaliyet göstermeye ve yatırımcılara rehberlik hizmetleri sunmaya başladı.
tümünü oku

Proje yürütücüsü olarak seçildiğimiz AB Anadolu'nun Ekonomik Gelişimi Programında sona yaklaşıldı..

18 Temmuz 2005'de başlamış olan ve Avrupa Birliği uyum süreci çerçevesinde yürütülen Anadolu'nun Ekonomik Gelişmesi adlı 2002.2495.6-001.00 nolu projenin Kahramanmaraş ayağında Satış ve Pazarlama, Kalite Yönetim Sistemi ve Stratejik İş Planlama konularında proje yürütücüsü olarak görev yapmaktayız.
tümünü oku

Areva T&D Enerji Endüstri şirketi için hazırladığımız yazılıma Polonya ve Fransa'dan büyük ilgi!

Areva T&D A.Ş. nin Dağıtım trafoları bölümüne orta güç transformatörlerde kullanılmak üzere hazırlanan hesap programı ile aşırı yüklenme programı devreye alındı. Şirketin tasarım ve üretim sürecinde eskisine oranla yüksek bir verim ve optimizasyon sağlayan yazılımların sağladığı başarı ve performans üzerine şirketin Polonya ve Fransa daki şubeler de yazılımlarımıza büyük ilgi göstermeye başladı.
tümünü oku

 


Hizmetlerimiz PERCONS PERSOFT PERBIL
Katalog
En çok hangi alanlarda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsunuz?
Kalite yönetim sistemi
İnsan kaynakları
Bütçe ve finansman
Pazarlama ve satış
Şirket re-organizasyonu
Marka yönetimi ve reklam
Diğer
Sonuçları göster