Site Haritası

HABERLER

Duisburg – IHZ’de yatırım yapmak isteyen Türk firmalarına danışmanlık sunuyoruz.06/05/2007

Avrupa’da sanayileşmenin merkezi olarak kabul edilen Duisburg, Batı Avrupaya yönelik pazarlama veya dağıtım ağı kurmak, üretim yapmak, Almanya’da temsilcilik ya da showroom açmak isteyen firmaları bekliyor. Bu bağlamda geçen yıl kasım ayında Avrupa fonları ve yerel yönetim ve kuruluşlarca bir Uluslararsı Ticaret Merkezi (IHZ) faaliyet göstermeye ve yatırımcılara rehberlik hizmetleri sunmaya başladı. Söz konusu Uluslararası Ticaret Merkezi - Duisburg Projesi 2006-2008 yılları arasında Duisburg ve Çevresi Türk İşadamları Derneği tarafından yürütülecek.

PERYOD Group ile sözkonusu dernek arasında yapılan protokolle PERYOD,  Duisburg’da yatırım yapmaya istekli firmaların proje kapsamında kabul edilmesi ve sonrasında başarılı olabilmeleri için danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunacak. Bunun için firmalar kendilerine yönelik hazırladığımız ortak hizmet paketlerimizden kendilerine uygun olanlardan birini seçme imkânına sahip olacaklar.  


Projede,  lojistik, otomotiv, tekstil, mobilya ve gıda sektörlerinden, Batı Avrupa’ ya yönelik pazarlama ve dağıtım ağı kurmak veya Almanya’ ya bir firma ya da temsilcilik açmak isteyen Türk KOBİ’ leri hedef kitle olarak tanımlanmıştır.

Sunduğumuz hizmet paketleri ve kapsamı ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurunuz.


<< Diğer haberler

 


Hizmetlerimiz PERCONS PERSOFT PERBIL
Katalog
En çok hangi alanlarda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsunuz?
Kalite yönetim sistemi
İnsan kaynakları
Bütçe ve finansman
Pazarlama ve satış
Şirket re-organizasyonu
Marka yönetimi ve reklam
Diğer
Sonuçları göster