Site Haritası
Slide 2
GRUP PERYOD
Slide 3
GRUP PERYOD
Slide 5
GRUP PERYOD
Duyurular & Haberler

Topraklama (Earthing) Trafoları Yazılımı

Topraklama trafoları ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz programı Haziran 2016 tarihinde piyasa sunduk ve ilk kuruluşumuzu gerçekleştirdik.

tümünü oku >>

Elektro Mekanik Konusunda sektörün en değerli danışmanlarını bünyemize katarak daha da güçlendik;

Profesyonel ekibimiz, optimum ölçüde gerçekleşen müşteri ihtiyaçlarının bitmiş ürünün performansı ile eşleştiğinden emin olabilmek için her siparişi bağımsız olarak değerlendirmektedir.

tümünü oku >>

SOA (Slitting Optimizing Application)

SOA temelde, rulo sacların dilimlenmesine yönelik bir optimizasyon programıdır. Bununla birlikte rulo sac dilimlemenin yan işleri olan sac bilgilerinin takibi, sipariş takibi, stokların takibi, sac satışı takibi ve fason iş takibi gibi iş süreçlerinin uygulanabildiği ve çeşitli raporlamaların alınabildiği kapsamlı bir programdır.

tümünü oku >>


Tüm haberler

Elektromekanik Konusundaki Hizmetlerimiz

GRUP PERYOD Transformatör bölümü Elektro Mekanik endüstrisine çoğunlukla da ana trafo üreticilerine profesyonel danışmanlık ve uygulama geliştirme desteği sağlamak amacı ile 2000 yılında IT profesyonelleri tarafından kurulmuştur.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Uygulamalarımız

PERSOFT, firmaların mal veya hizmet üretirken ihtiyaç duydukları iş yazılım çözümleri, mühendislik, web tabanlı veya masaüstü uygulama yazılımlarını da müşteri talepleri doğrultusunda hızlı ve verimli şekilde geliştirir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Eğitimlerimiz

Grup PERYOD, iyi işleri hayata geçirebilecek seçkin insanların değerinin farkındadır ve bu nedenle eğitim hizmetlerine ayrı bir önem vermektedir. PERCONS, müşterilerine birçok alanda genel ve özel eğitim hizmetleri sunmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Hizmetlerimiz PERCONS PERSOFT PERBIL
Katalog
En çok hangi alanlarda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsunuz?
Kalite yönetim sistemi
İnsan kaynakları
Bütçe ve finansman
Pazarlama ve satış
Şirket re-organizasyonu
Marka yönetimi ve reklam
Diğer
Sonular gster