Site Haritası

Uygulamalarımız

Lisans ve Demirbaş Takip Programı - Let'S

     Firmanızda bulunan Demirbaşların, bilhassa da bilgisayarların ve onlara ait lisansların etkin bir şekilde yönetilebilmesi için ideal bir program.
  • Personel Yönetimi
  • Demirbaş Yönetimi
  • Demirbaş Zimmet Yönetimi
  • Lisans Yönetimi
  • Ticket Sistemi
Detaylı bilgi için tıklayınız.

SMT

     SMT yazılımı ile tıbbi cihazlar satan bir firmanın satışını yaptığı ve satış sonrası desteğini verdiği cihazlarla ilgili süreçlerin yönetilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOA (Slitting Optimizing Application)

     SOA temelde, rulo sacların dilimlenmesine yönelik bir optimizasyon programıdır. Bununla birlikte rulo sac dilimlemenin yan işleri olan sac bilgilerinin takibi, sipariş takibi, stokların takibi, sac satışı takibi ve fason iş takibi gibi iş süreçlerinin uygulanabildiği ve çeşitli raporlamaların alınabildiği kapsamlı bir programdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tesktil Ürün Paketleme Programı

     Tekstil firmalarına özel, sipariş ve sevkiyat takibi yapmak için hazırlanmış bir programdır. Programın temel özelliği sipariş kaydı ve sevkiyat işlemi sırasında oluşan hataları en aza indirgemektir.

Ürün kolileme işlemi sırasında, ürün barkodu ile takibi yapılmaktadır. Programda koli içi adeti, kolideki adet, barkod tanımı gibi hususlara bakarak koliye hatalı ürün veya yanlış sayıda ürün konulmasını önlemektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Akım Trafoları Online Teklif Programı

     Akım trafolarının elektriksel olarak tasarlanabildiği ve fiyat bilgilerinin müşteriler tarafından web üzerinden anında hesaplanabildiği bir uygulamadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Hizmetlerimiz PERCONS PERSOFT PERBIL
Katalog
En çok hangi alanlarda danışmanlığa ihtiyaç duyuyorsunuz?
Kalite yönetim sistemi
İnsan kaynakları
Bütçe ve finansman
Pazarlama ve satış
Şirket re-organizasyonu
Marka yönetimi ve reklam
Diğer
Sonuçları göster